Dlouhou dobu jsem si přála ve svém životě změnu, ale poměrně dlouho jsem sbírala odvahu a dostatek sil k tomu, abych tu změnu ve svém životě přijala. Bylo i období, kdy jsem ani pořádně nevěděla, co chci a když už jsem došla k tomu, jakým směrem se chci vydat, přemohl mne strach a bála jsem se vykročit kupředu. Byl to pro mne jakýsi bludný kruh.

V momentě, kdy jsem sebrala tu odvahu, udělala jsem ve svém životě ten nejdůležitější krok – přijala jsem samu sebe se vším, co ke mě patří, odpovědi na své otázky jsem začala hledat ve svém nitru, vykročila jsem kupředu a převzala jsem zodpovědnost za svůj vlastní život. K tomu jsem i pochopila, že tím nejdůležitějším člověkem v mém životě jsem já sama.

Stále mám ale ve svém okolí poměrně hodně lidí, kteří raději stojí na místě, neustále řeší co bylo a stále čekají na to, že změna v jejich životě nastane sama. Mnoho těchto lidí se změn bojí a tak raději zůstávají v něčem, co vlastně nefunguje.

Ráda do svého života nechávám přicházet nové věci, ale občas je i potřeba udělat pár kroků kupředu, něco uzavřít pro to, aby mohlo přijít něco nového. Před 2 dny jsem s vrátila z Chorvatska, odkud se mi ani trochu nechtělo. Jsem teplomilný člověk, miluji moře a na místo, na které se vracím, cítím silnou vazbu. Ale vše jednou končí pro to, aby mohlo něco nového přijít.

A jak můžete změny ve svém životě přijmout vy?

A teď se pojďte podívat, jak jsem se na Makarské v září měla 🙂